24tVagttelefon

Kontakt os på: 70 22 61 60

24tVagttelefon

Kontakt os på: 70 22 61 60

Velkommen til

Kontakt

VVS Søberg - Din professionelle samarbejdspartner

Hurtig respons
Professionel rådgivning
Systematisk tilgang og kvalitet i arbejdet
Få et godt tilbud

Ingen opgave er for lille for os, og ingen opgave er for stor!

Det er vigtigt for os at forstå vores kunders ønsker og behov, så vi kan rådgive og vejlede dem, og løse deres problem. Kontakt os i dag, og lad os sammen finde den bedste løsning til dig og dine behov.

Skal vi hjælpe dig med at finde den rette løsning, der matcher dine behov og din bolig? Skriv dit navn og telefonnummer eller email, så kontakter vi dig hurtigst muligt.


Kundecenter - salg, service, planlægning

Jakob Gehlert Finnemann

Drifts- og kundeansvarligjage@soeberg.dk

Joan Dahl Nielsen

Drift & kundekoordinatorjdn@soeberg.dk

Britta Schwennesen

Drift & kundekoordinatorbrsc@soeberg.dk

Morten Lillelund

Drift & kundeansvarlig moli@soeberg.dk

Rasmus Bendtsen

Drift & kundekoordinatorrabe@soeberg.dk

Niki Bøgh

Salgsansvarlig - intern salgnkbp@soeberg.dk

Tommy Lystrup

Intern salg og kundekoordinatortoly@soeberg.dk

Energi & VVS

Tobias Suni

Divisionschef Energi & VVStls@soeberg.dk

Claus Madsen

Salgschefclm@soeberg.dk

Allan Hansen

VVS og energikonsulentalh@soeberg.dk

Jannik Green Jensen

Drifts- og salgschef Sjællandjaje@soeberg.dk

VVS - Privat, Erhverv & Industri

Martin Munkholt

Afdelingschef Midt-, Nord & Østjyllandmunk@soeberg.dk

Carsten Bruun

Afdelingschef Sjællandcabr@soeberg.dk

Richard Grunnet

Salgs- og servicechef rigr@soeberg.dk

Thomas Bering Hansen

Afdelingsleder Midtjyllandtbeh@soeberg.dk

Peter Søberg

Salgs- og servicechef Sydjylland & Fynpes@soeberg.dk

Forsikring

Kristian Jensen

Divisionschef Forsikringkrje@soeberg.dk

Henrik Sørensen

Afdelingschef Forsikring Sjællandheso@soeberg.dk

Henning Gregersen

Afdelingschef Forsikring Jylland & Fynhekg@soeberg.dk

Entreprise / Projekt / Facility

Thomas Hansen

Divisionschef - Teknik & Facilitythoh@soeberg.dk

Claus Jacobsen

Projektleder smede- & specialopgaverclja@soeberg.dk

Økonomi

Frank P. H. Petersen

Økonomicheffpe@soeberg.dk

Jette Andersen

Bogholderjea@soeberg.dk

Lotte Guldfelt Boulton

Debitorbogholderlgb@soeberg.dk

Karina Brødsgaard Busk

Kreditorbogholderkbb@soeberg.dk

Brian Christensen

Controller | Faktureringbcr@soeberg.dk

Steen Kruse Jensen

Bil koordinatorskj@soeberg.dk

Jacob Bonde

Lager- & værktøjsansvarligjabo@soeberg.dk

IT

Asger Lau Petersen

IT-Chef | Group CTOalp@soeberg.dk

Jørgen Juhl

IT-teknikerjjuhl@soeberg.dk

Jonas Hansen

IT-supporterjoha@soeberg.dk

HR

HR

Direktionen

Kjeld Søberg

Direktør CEO / Ejerkjs@soeberg.dk

Morten Søberg

Direktør COO & Marketingmos@soeberg.dk

Henrik Windfeld

Økonomidirektør, CFOhwi@soeberg.dk

gå til toppen