24tVagttelefon

Kontakt os på: 70 22 61 60

24tVagttelefon

Kontakt os på: 70 22 61 60

Velkommen til

Kontakt

VVS Søberg - Din professionelle samarbejdspartner

Hurtig respons
Professionel rådgivning
Systematisk tilgang og kvalitet i arbejdet
Få et godt tilbud

Ingen opgave er for lille for os, og ingen opgave er for stor!

Det er vigtigt for os at forstå vores kunders ønsker og behov, så vi kan rådgive og vejlede dem, og løse deres problem. Kontakt os i dag, og lad os sammen finde den bedste løsning til dig og dine behov.

Skal vi hjælpe dig med at finde den rette løsning, der matcher dine behov og din bolig? Skriv dit navn og telefonnummer eller email, så kontakter vi dig hurtigst muligt.


Kundecenter VVS - salg, service, planlægning

Morten Lillelund

Driftleder, Energi & VVSmoli@soeberg.dk

Joan Dahl Nielsen

Drift & kundekoordinatorjdn@soeberg.dk

Britta Schwennesen

Drift & kundekoordinatorbrsc@soeberg.dk

Rasmus Bendtsen

Drift & kundekoordinatorrabe@soeberg.dk

Niki Bøgh

Teamleder - intern salgnkbp@soeberg.dk

Tina Skøtt

Drift & kundekoordinatortins@soeberg.dk

Jonas Lisberg Christensen

Intern salg og kundekoordinatorjoch@soeberg.dk


Kundecenter Energiservice - salg, service, planlægning

Ida Bøgsted Nissen

Teamleder - servicekoordinatoridnis@energi-service.dk

Maria Pihl Espersen

Servicekoordinatormaesp@energi-service.dk

Maria Marker

Servicekoordinatormarm@energi-service.dk

Jeanette Bjergsted Sørensen

Servicekoordinatorjeanette@energi-service.dk

Energiservice

Anne Skov

Divisionschef Energiservice ansk@energi-service.dk

VVS - Privat, Erhverv & Industri

Martin Munkholt

Afdelingschef VVS Midt-, Nord & Østjyllandmunk@soeberg.dk

Jacob Frydenlund Larsen

Afdelingschef VVS Sjællandjfl@soeberg.dk

Thomas Bering Hansen

Afdelingsleder Midtjyllandtbeh@soeberg.dk

Peter Søberg

Salgs- og servicechef Sydjyllandpes@soeberg.dk

Christian Dall Borg

Salgs- og serviceleder Sydjyllandcdbo@soeberg.dk

Energi-installationer

Tobias Suni

Divisionschef Energi & VVStls@soeberg.dk

Claus Madsen

Teknisk salgclm@soeberg.dk

Allan Hansen

Teknisk salgalh@soeberg.dk

Jannik Green Jensen

Drifts- og salgschef Sjællandjaje@soeberg.dk

Jimmie Lindberg Christensen

Teknisk salgjich@soeberg.dk

Forsikring

Kristian Jensen

Divisionschef Forsikringkrje@soeberg.dk

Henrik Sørensen

Afdelingschef Forsikring Sjællandheso@soeberg.dk

Henning Gregersen

Afdelingschef Forsikring Jylland & Fynhekg@soeberg.dk

Facility

Thomas Hansen

Divisionschef - Teknik & Facilitythoh@soeberg.dk

Claus Jacobsen

Projektleder smede- & specialopgaverclja@soeberg.dk

Økonomi

Frank P. H. Petersen

Økonomicheffpe@soeberg.dk

Jette Andersen

Bogholderjea@soeberg.dk

Marie Prinds

Løncontrollermapr@soeberg.dk

Karina Brødsgaard Busk

Kreditorbogholderkbb@soeberg.dk

Brian Christensen

Controller | Faktureringbcr@soeberg.dk

Steen Kruse Jensen

Bil koordinatorskj@soeberg.dk

Jacob Bonde

Lager- & værktøjsansvarligjabo@soeberg.dk

Christian Murmand Hansen

Controller | Ordrebehandlerchan@soeberg.dk

IT

Asger Lau Petersen

IT-Chef | Group CTOalp@soeberg.dk

Jørgen Juhl

IT-teknikerjjuhl@soeberg.dk

Esben Lund Lassen

IT-supporteresla@soeberg.dk

HR

Annette Rudolf
Nielsen

HR-Chefanie@soeberg.dk

Direktionen

Morten Søberg

Direktør CEO, VVS Søbergmos@soeberg.dk

Kjeld Søberg

Direktør CEO, Søberg Energiservice kjs@soeberg.dk

Henrik Windfeld

Økonomidirektør, CFOhwi@soeberg.dk

gå til toppen